שעונים ותכשיטים באיכות ללא פשרות מ-1987

מי אנחנו

נוסדה ומנוהלת ע”י בעל החברה רובי גרש, יהלומן, יצרן ומעצב תכשיטים משנת 1987 , משרדי החברה ממוקמים בבורסת היהלומים ברמת גן.

המותג Kristalini הינה מערכת תכשיטים המיוצרים בבורסת היהלומים בישראל ,עיצוב וייצור התכשיטים הינו מתוצרת כחול לבן תוך שיתוף עם מעצבים איטלקיים .

בנוסף החברה השיקה לאחרונה דגמי  שעונים יוקרתיים המיוצרים בשוויץ שעונים אלה נמכרים ללקוחות החברה בכל רחבי העולם .

עיצוב התכשיטים משלב את התשוקה שלנו, תוך ניסיון עשיר שנצבר לאורך השנים מאז 1987 ובו אוסף נבחר ובאיכות ללא פשרות ,בנוסף דגמי השעונים של מעצב העל Zeno-Watch Basel  אחד מיצרני השעונים השוויצרים מהמעטים שעדיין פעיל בתחום זה בעולם .

בעיצובים המודרניים הושקעו לא מעט קלאסיקה המושפעת מעולם האופנה הקיימת סביבנו, תוכננו ותומחרו לצרכיהם של נשים וגברים לענידת תכשיטים ביום יום .

Our Passion​

אנו יצרני היהלומים מבורסת היהלומים ברמת גן משנת 1987, מהווים המקור הראשוני ליהלומים בארץ, בין לקוחותינו נמנים יצרני תכשיטים, חנויות ולקוחות פרטיים בארץ ובכל רחבי העולם ,הנהנים מאיכות היהלומים המשובחים הן באיכות והן  במחירים ההוגנים וללא תחרות הקיימת, בתחום זה בעולם כולו .
השאיפה והציפיה  להיות חברת התכשיטים עם יצרן התכשיטים הפרטי שלכם, על מנת שנוכל לייצר תכשיטים בהתאמה אישית, כדי לספק את הבקשות המיוחדות והייחודיות שלכם.

Our Style

קולקציות התכשיטים שלנו מעוצבות על ידי רובי גרש ומעצבים מקצועיים נוספים מאיטליה. התכשיטים לאחר העיצוב מיוצרים ומשובצים על ידי צורפים מישראל שהם המקצועיים ביותר הקיימים כיום ,בתחום תעשיית הייצור תכשיטים בארץ וברמת סטנדרטים בינלאומיים ,באיכות המוצר המוגמר והמושלם .
בחרנו עבורכם את האיכות הגבוהה ביותר של היהלומים ואבני החן, בשילוב זהב ומתכות יקרות אחרות  כדי ליצור איזון , מגוון רחב של תכשיטים מודרניים ועדכניים אך עדיין שומרים על קלאסיקה מיוחדת המותאמת  לרוח התקופה.
אנו מאמינים שתכשיטים לא צריכים להיות יקרים ללא הצדקה.  רכישת  תכשיטים ב-Kristalini  באופן ישיר, אתם מדלגים על  כל פערי התיווך הקיימים בחנויות המגולמות בסופו של דבר במחיר הסופי ללקוח.
המשימה שלנו היא לספק לכם את התכשיטים העדכניים ביותר יחד עם איכות ללא פשרות!!!